Офіційна заява компанії «Техімпекс»

у зв'язку з публікацією OCCRP «Arms-Washing: Ukraine Network Moves Embargoed European Arms to Africa and the Middle East» від 25.09.2017

27 вересня 2017 року, Київ, Україна

У зв’язку з поширенням некоректної інформації в ЗМІ щодо діяльності компанії «Техімпекс» протягом останніх кількох днів, вважаємо за необхідне надати офіційну інформацію на озвучені заяви.

Компанія «Техімпекс» веде свою діяльність неухильно дотримуючись національного і міжнародного законодавства, що визначають порядок і правила імпортно-експортних операцій з товарами військового призначення.

«Техімпекс» не є уповноваженою компанією, тому не займається експортуванням товарів і послуг військового призначення. Експортні операції здійснюються виключно через уповноважені урядом України державні компанії-спецекспортери. Всі зовнішньоекономічні контракти в обов'язковому порядку проходять експертну оцінку уповноважених державних служб і реалізовуються лише після отримання необхідних дозволів і сертифікатів Державної служби експортного контролю України.

Володимир Калина, Генеральний директор «Техімпекс»: «Так як наша діяльність напряму не пов’язана з експортуванням товарів військового призначення, про поставки в країни Африки, Близького Сходу і Азії нам нічого не відомо. Варто зазначити, що подібні інформаційні повідомлення дискредитують не стільки нашу Компанію, як весь оборонно-промисловий комплекс України перед українською та світовою спільнотою»

Закликаємо усі сторони користуватися інформацією з офіційних джерел. В разі виникнення запитань щодо діяльності компанії, прохання звертатися до офісу компанії . +38 (044) 220-08-00, +38 (044) 220-08-03, techimpex@i.ua.

 

Інформаційна довідка

Компанія «Техімпекс» - приватна оборонна компанія, заснована в 2003 році. Компанія є виконавцем Державного Оборонного Замовлення, здійснивши за останні 4 роки для потреб  Міністерства оборони України, Національної гвардії України, МВС України, ДПС України та інших силових структур  капітальні та поточні ремонти понад 200 одиниць бронетанкової та автомобільної техніки та агрегатів до неї.

З 2017 року компанія «Техімпекс» є членом Ліги оборонних підприємств України, неурядове об’єднання українських підприємств і організацій, які є виробниками/розробниками продукції оборонного та подвійного призначення

 

Яндекс.Метрика